Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Patronat

Patronat nad serwisem

Proponujemy firmom objęcie patronatem naszego serwisu internetowego. Zapewni to Fundacji możliwość ciągłej promocji, rozwijania i aktualizacji portalu. Jest to bardzo ważne ze względu na naszych podopiecznych, ponieważ im więcej osób nas pozna, tym lepiej będziemy mogli im pomóc.

Zapraszamy do kontaktu, postaramy się wspólnie wypracować model współpracy korzystny dla Fundacji i Państwa firmy.

Dzięki temu możecie Państwo kreować rzeczywistość i zachęcamy, aby czuć się za nią odpowiedzialni.

Patronat nad wydarzeniem

Proponujemy udział w znanych, długofalowych projektach i kampaniach społecznych. Nasze działania prowadzimy przejrzyście i w oparciu o najwyższe standardy etyczne. Udział w naszych projektach zwiększa atrakcyjność oraz rozpoznawalność produktów danej firmy, co przekłada się na wzrost sprzedaży i możliwości pomocy świadczonej przez Fundację.

Co zyskuje firma?

Dzięki patronatowi i udziale w akcjach na rzecz społeczeństwa możecie Państwo kształtować nie tylko swoje biznesy, ale całe otoczenie. To zupełnie nowa forma działalności charytatywnej. Jest to jedna ze strategii inwestycyjnych, polegająca na świadomym lokowaniu kapitału w projekty, które oprócz wyników finansowych generują również zysk społeczny lub środowiskowy. Przedsiębiorcy wpływają na lokalną społeczność, dają pracę, szansę na rozwój zawodowy, promują ważne dla ich firm wartości, wspierają istotne inicjatywy.

Skontaktuj się

Sylwia Nowik

Sylwia Nowik-Spiczonek

Marketing and Fundrising Manager

Tel: 22 625 77 82
Mob: 535 654 111
E-mail: sylwia.nowik@pfs.pl

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek.