Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Payroll

Zaangażuj swoich pracowników

Payroll to program składki pracowniczej, uważany za najskuteczniejszą formę pomocy – regularną i celowaną. Program polega na regularnym, dobrowolnym przekazywaniu dowolnej kwoty odliczanej z comiesięcznego wynagrodzenia pracownika na pomoc dla podopiecznych Powiślańskiej Fundacji Społecznej: dzieci, osób chorych, rodzin i dla osób znajdujących się w sytuacji kryzysowej. Uczestnictwo w programie jest całkowicie dobrowolne, a zgłoszenia przyjmowane są na podstawie osobiście podpisanych deklaracji, od których w każdym momencie można odstąpić.

Co zyskują pracownicy?

W kolejnym roku kalendarzowym pracownicy otrzymują od działu księgowości zaświadczenie o sumie przekazanych w poprzednim roku darowizn, co uprawnia do odliczenia tych kwot od dochodu.

Poza tym pozostaje jeszcze satysfakcja moralna. Pracownicy czują satysfakcję, samospełnienie z powodu pomagania innym, tym bardziej potrzebującym.

Z naszych doświadczeń wynika, że ludzie chętnie angażują się w taką formę pomocy, która jest łatwiejsza niż samodzielne dokonywanie wpłat na konto fundacji. Jest to również doskonała forma pomocy, generująca stabilne źródło finansowania dla organizacji społecznych.

Co zyskuje firma?

Program Payroll jest sposobem integrowania pracowników, jednocześnie firma wzmacnia swój prestiż, jako organizacja społecznie odpowiedzialna.

Popularną praktyką wśród naszych firm partnerskich jest również dopłata firmy, czyli przekazywanie ze środków własnych firmy równowartości wszystkich składek pracowników na wsparcie wskazanych przez nich beneficjentów.

Co zyskuje fundacja?

Tego rodzaju forma wsparcia pozwala naszej Fundacji zaplanować działania. Dzięki stałemu dochodowi możemy lepiej organizować i realizować swoje projekty.

 

Skontaktuj się

Sylwia Nowik

Sylwia Nowik-Spiczonek

Marketing and Fundrising Manager

Tel: 22 625 77 82
Mob: 535 654 111
E-mail: sylwia.nowik@pfs.pl

Wspierają nas

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek.