Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Darowizny pieniężne

Czy firmy mogą przekazywać darowizny pieniężne?

Firmy również mogą przekazywać na rzecz Fundacji darowizny pieniężne. Pamiętajcie Państwo, że osoby prawne mogą odliczać darowizny do 10% uzyskanego dochodu (Ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych – art. 18 ust.1 pkt 1 i7)

Firma może zostać Partnerem Strategicznym każdego programu społecznego Fundacji wspierając systematycznie, przez ustalony okres czasu, działania w obrębie wybranego programu określoną kwotą. Wszystkie ustalenia dotyczące wysokości darowizny oraz zakres działań są ustalane i negocjowane indywidualnie.

Skontaktuj się

Sylwia Nowik

Sylwia Nowik-Spiczonek

Marketing and Fundrising Manager

Tel: 22 625 77 82
Mob: 535 654 111
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.