Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Zapraszamy do przeczytania najnowszych wiadomości na temat Fundacji: tego co robimy, jak pracujemy, gdzie bywamy.

Nasza Fundacja zawsze może liczyć na wsparcie Przyjaciół - Darczyńców. Wśród nich zawitała dziś nowa firma BERENDSEN (https://www.berendsen.pl/) dostarczająca tekstylia, urządzenia higieniczne i inne rozwiązania biznesowe.

Cieszymy się, że chcą Państwo pomagać tym, którzy tego potrzebują!

Dzięki firmie Ella Language nasi mali podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z internetowego kursu języka angielskiego. Serdecznie dziękujemy!!!

Chcesz pomagać? Czy chcesz się sprawdzić? Czy może chcesz zdobyć doświadczenie potrzebne w przyszłej pracy? Zaangażuj się w pomoc dzieciom ze Świetlic Środowiskowych na terenie Śródmieścia prowadzonych przez Powiślańską Fundację Społeczną. W swoich dwóch świetlicach Fundacja opiekuje się codziennie 30-ciorgiem dzieci.

Nasza Fundacja dziękuje za pomoc firmie AFTERWEB (https://afterweb.pl/ ), która wsparła nas darowizną na rzecz działalności statutowej. Za sprawą Darczyńców możemy sprawnie funkcjonować, niosąc pomoc tym, którzy szczególnie jej potrzebują. Dziękujemy!

Miło nam poinformować, że Powiślańska Fundacja Społeczna otrzymała dzisiaj darowiznę od firmy INSEO ( https://www.inseo.pl/ ) z Wrocławia. Specjaliści od marketingu internetowego docenili naszą działalność, do czego zachęcamy również Państwa! Bardzo dziękujemy za każdą pomoc.