Go to main menu Go to slider Go to sidebar Go to content Go to footer
Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Przekaż 1,5% podatku

 

Numer KRS: 0000034996 

Dodaj 1,5%, odejmij przemoc

 

W tym roku wszyscy możemy odjąć więcej, wpisując numer KRS Fundacji w rozliczenie podatkowe. Odjąć? Jak to?

W życiu niektórych dzieci z Powiśla regularnie pojawia się przemoc, zaniedbanie czy głód. Ciężka sytuacja domowa zabiera uśmiech z twarzy i szansę na ciepłe wspomnienia. Ich dzieciństwo nie jest beztroskie, a zabawa nie przynosi pełnej radości. Niestety bywa tak, że dzieci doświadczające agresji odpowiedzialność za nią biorą na siebie.

Znowu plątałem się pod nogami.

Znowu nie odrobiłam lekcji.

Znowu chciałem dokładkę.

– te przytłaczające stwierdzenia to nie wytwór dziecięcej wyobraźni. To głos rodzica, kolegi z klasy, babci, starszego brata… Chcemy pokazać, co kryje się w dziecięcych głowach, żeby jak najlepiej wczuć się w ich sytuację. Każdego dnia staramy się odjąć jak najwięcej trudności z życia naszych podopiecznych.

Jak pomagamy dzieciom z Powiśla? Jako fundacja prowadzimy świetlice środowiskowe, do których dzieci mogą przyjść po szkole. Tutaj uczą się, bawią i nawiązują przyjaźnie. Organizujemy dla nich zajęcia i warsztaty z udziałem socjoterapeutów i psychologów. Otrzymują też ciepły posiłek i pomoc wolontariuszy w odrabianiu lekcji. Naszym wsparciem staramy się obejmować całe rodziny, towarzysząc w wychowaniu dzieci i zmaganiu się z codziennymi wyzwaniami.

Jak Ty możesz odjąć smutek, wstyd, chłód z dzieciństwa naszych podopiecznych? Wystarczy, że dodasz nasz numer KRS Fundacji w rozliczeniu podatkowym.

Ten KRS to: 0000034996


Tu znajdziesz wszystkie informacje na temat 1,5% podatku:

 

1 5 procent