Go to main menu Go to slider Go to sidebar Go to content Go to footer
Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Darowizny usługowe

Co to jest darowizna usługowa?

Codzienne życie Fundacji obfituje w najrozmaitsze zadania. Będziemy wdzięczni, jeśli podzielicie się Państwo z nami swoimi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem. Poprowadzenie interesujących warsztatów dla dzieci, przetłumaczenie tekstu na język obcy, zrobienie sesji zdjęciowej, drobne remonty, czy serwisowanie rowerów – to tylko propozycje ofert, z którymi możecie się do nas zwrócić.

Zapraszamy wszystkich. W tej chwili nasze potrzeby koncentrują się wokół usług kreatywnych, projektowych, informatycznych, druku, remontowych oraz ciekawych zajęć dla dzieci i dorosłych.

Jak to zrobić?

Nie każdy może przekazać na rzecz Fundacji określona kwotę. Są przedsiębiorcy, którzy chcieliby bardziej zaangażować się społecznie i nie do końca wiedzą jak. Mamy bardzo różne potrzeby związane z codzienną pracą i rozwojem Fundacji. Zapraszamy firmy, które chciałyby na naszą rzecz nieodpłatnie świadczyć drobne usługi. Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy. Ustalimy indywidualnie, czego pomoc Państwa firmy mogłaby dotyczyć.

Skontaktuj się

hanna porczyk kontakt

Hanna Porczyk

fundraising and communication manager

Tel: 22 625 77 82
Mob: 698 747 338
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.