Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Darowizny usługowe

Co to jest darowizna usługowa?

Codzienne życie Fundacji obfituje w najrozmaitsze zadania. Będziemy wdzięczni, jeśli możecie się Państwo podzielić z nami swoimi umiejętnościami. Poprowadzenie interesujących warsztatów dla dzieci, przetłumaczenie tekstu na język obcy, wymalowanie sali czy serwisowanie boylera – to tylko propozycje ofert, z którymi możecie się do nas zwrócić.

Zapraszamy wszystkich. W tej chwili nasze potrzeby koncentrują się wokół usług kreatywnych, projektowych, informatycznych, druku, remontowych oraz ciekawych zajęć dla dzieci i dorosłych.

Jak to zrobić?

Nie każdy może przekazać na rzecz Fundacji określona kwotę. Są przedsiębiorcy, którzy chcieliby bardziej zaangażować się społecznie i nie do końca wiedzą jak. Mamy bardzo wiele potrzeb związanych z codzienną pracą i rozwojem Fundacji. Zapraszamy firmy, które chciałyby na naszą rzecz nieodpłatnie świadczyć usługę. Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy, ustalimy indywidualnie, czego pomoc Państwa firmy mogłaby dotyczyć.

Skontaktuj się

Hanna Porczyk kontakt

Hanna Porczyk

marketing and fundraising manager

Tel: 22 625 77 82
Mob: 698 747 338
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.