Powiślańska Fundacja Społeczna
 

CSR

Co to jest CSR?

CSR – Corporate Social Responsibility – to odpowiedzialność przedsiębiorstw za ich wpływ na społeczeństwo. Tak również określane są działania i decyzje firm, które wpływają na społeczeństwo i środowisko naturalne. Przedsięborstwa powinny postępować etycznie i w sposób przejrzysty, aby przyczyniały się do zrównoważonego rozwoju, w tym dobrobytu i zdrowia. To postępowanie powinno uwzględniać potrzeby m.in. pracowników, klientów i dostawców, być zgodne z obowiązującym prawem i zintegrowane z działaniami samej organizacji.

Dlaczego CSR?

Przedsiębiorstwo, które wdrożyło społeczną odpowiedzialność do swojej strategii zyskuje bardzo wiele. Jego wizerunek jest lepszy, firmy i inwestorzy cenią sobie przejrzysty sposób zarządzania i dobre relacje z otoczeniem. Cieszy się też większą lojalnością klientów i pracowników. Dzięki kodeksom etycznym, programom społecznym, dbałości o środowisko rośnie zadowolenie z pracy, a sama firma pozyskuje i utrzymuje lepszych pracowników. Wzrasta również konkurencyjność firmy i poziom jej kultury organizacyjnej.

Zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się

hanna porczyk kontakt

Hanna Porczyk

fundraising and communication manager

Tel: 22 625 77 82
Mob: 698 747 338
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wspierają nas