Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Misja

Angielski z Ella Language

Dzięki firmie Ella Language nasi mali podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z internetowego kursu języka angielskiego. Serdecznie dziękujemy!!!

 

Jest to kompleksowy program do nauki języka angielskiego, który umożliwia rozwijanie umiejętności na różnych poziomach zaawansowania. Każdy poziom to kilkaset ćwiczeń oraz plików audio, które pozwalają nauczyć sie nowych słów, konstrukcji gramatycznych czy idiomów w szybki i niestandardowy sposób.

Liczymy, że nasi podopieczni nie będą już mieli problemów z nauką języka :)

Polecamy kurs języka angielskiego


Naszą misją jest niesienie pomocy dzieciom i ich rodzinom. Działamy od 1989 roku na warszawskim Śródmieściu na rzecz biednych, zaniedbanych dzieci i ich rodzin.

Jesteśmy psychologami i terapeutami, którzy pracują z dziećmi i rodzinami mającymi poważne problemy życiowe. Z powodu bezrobocia, biedy, chorób, nieporadności coraz więcej dzieci jest odbieranych rodzicom i kierowanych do domów dziecka. Naszą misją jest zapobieganie rozpadowi takich rodzin. Wiemy jak to robić - pomogliśmy już ponad 1600 podopiecznym.

Rozwój dzieci i pomoc w ich wychowaniu

Wsparcie rodzin

Pomoc psychologiczna

Naszym celem jest pomoc zaniedbanym i nieporadnym życiowo rodzinom. Pragniemy, aby dzieci z takich rodzin nie powielały drogi swoich rodziców. Pomagamy im w życiu codziennym i wspieramy w wychowywaniu dzieci. Prowadzimy świetlice i poradnie, aby pokazywać im, że warto zmieniać swój los i żyć inaczej.

Co robimy

foto rysowanie

Świetlice

Mamy dwie świetlice, w których codziennie opiekujemy się 50ciorgiem biednych i zaniedbanych dzieci.

Czytaj więcej >

foto pomieszczenie

Poradnie

Jeśli masz problemy rodzinne, ktoś Cię maltretuje i znęca się nad Tobą, nie radzisz sobie z wychowaniem dziecka, a cały świat jest nieżyczliwy. Zgłoś się do jednej z naszych Poradni.

Czytaj więcej >

foto rece

Pomóż

Możesz nas wspierać na bardzo wiele sposobów. Pomóż naszym podopiecznym wrócić do normalnego życia.

Czytaj więcej

foto nietoperz

Aktualności

Tutaj możesz poznać nas lepiej. Przeczytaj o naszych akcjach, o tym, co robimy na co dzień, poznaj naszych darczyńców.

Czytaj więcej