Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Jest nadzieja. Dajesz ją Ty.

Ania bez radości czeka na Gwiazdkę. Tata umarł trzy lata temu, a ojczym jej nie lubi. To znowu Ola dostanie prezent na święta, bo jest jego ulubienicą. W domu będą tylko kłótnie i awantury. Ania nie lubi świąt. Tak jak wiele innych dzieci, które nie mają szczęśliwych rodzin. Bieda, bezrobocie, nałogi, choroba - bolą jeszcze bardziej, gdy naokoło wszyscy cieszą się świąteczną atmosferą. Za mało kochane, zaniedbane i na co dzień głodne dzieci czekają na „gwiazdkę z nieba”, która odmieni ich los. Ale los nie chce się zmienić….

W naszych świetlicach dbamy o to, aby te dzieci odnalazły bezpieczeństwo, troskę i ciepło rodzinnego domu. W tym roku chcemy na Boże Narodzenie pomóc całym rodzinom. Pomóżcie nam zorganizować dla nich Święta, aby były pozbawione codziennych trosk i wesołe. Stwórzmy wspólnie czas, w którym najważniejsza jest rodzina, bliskość, radość i wybaczenie.

W naszej przedświątecznej akcji prosimy o wsparcie i darowizny, a przekazane pieniądze przeznaczymy na to, co jest im najbardziej potrzebne. Niektórzy ucieszą się z nowej pary butów, kurtki dla dziecka, innym potrzebna jest pralka, a jeszcze innym pomożemy zorganizować świąteczny obiad dla całej 10-osobowej rodziny.

Każda złotówka jest dla nas ważna! Wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji: 79 1050 1038 1000 0023 0103 6808