Go to main menu Go to slider Go to sidebar Go to content Go to footer
Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Jak chronić się przed uzależnieniami?

Doładuj świąteczną zbiórkę!

Płatność kartą

Bezpieczeństwo danych podczas płatności internetowych jest kluczowe. Dlatego proces transakcji online comiesięcznych lub jednorazowych realizowanych przy pomocy kart płatniczych odbywa się za pomocą bezpiecznego i łatwego w obsłudze systemu płatności internetowych Przelewy24 i Espago.

Subskrypcja zostanie przedłużona automatycznie na koniec każdego okresu subskrypcji. Oznacza to automatyczne pobieranie z konta wskazanej kwoty darowizny. W przypadku braku środków na koncie lub zbyt niskiego limitu autoryzacyjnego zdeklarowana kwota nie zostanie pobrana.

Limity autoryzacyjne

Ze względów bezpieczeństwa wiele banków, w momencie wydania karty (debetowej/kredytowej), ustala kwotowe limity autoryzacyjne dla tzw. płatności korespondencyjnych (w przypadku serwisu pfs.pl oznacza to automatyczne obciążanie karty wybraną kwotą darowizny, co miesiąc)  domyślnie na 0zł.

Jeśli karta posiada limit autoryzacyjny ustawiony na 0 zł wówczas płatność zostanie odrzucona przez system płatności i tym samym darowizna nie wpłynie na konto Powiślańskiej Fundacji Społecznej.

Aby  móc dokonywać tego typu płatności, należy zmienić limity autoryzacyjne dla transakcji internetowych. Można to zrobić w internetowym serwisie transakcyjnym, korzystając z pomocy pracowników w oddziale Banku  lub dzwoniąc na infolinię  Banku.

Jakimi kartami mogę dokonać płatności?

System Espago obsługuje karty płatnicze największych operatów na świecie ­– Visa, MasterCard i American Express.
Płatności można dokonać także zwykłymi kartami debetowymi, wydanymi do konta osobistego w większości banków. Jeśli transakcja się nie powiedzie, prosimy o kontakt z Państwa bankiem w celu sprawdzenia możliwości uruchomienia płatności w systemie Espago.

Co się stanie, jeśli karta straci ważność?

Obciążanie karty ustanie i darowizny nie będą już dłużej pobierane, a opłata nie powinna zostać naliczona. W razie wznowienia karty zachęcamy do odwiedzenia strony ponownie i ustanowienie regularnej darowizny na nowej karcie.

Czy darowizny online za pomocą kart płatniczych są bezpieczne?

Zdecydowanie tak. Wszelkie informacje przesyłane między komputerem darczyńcy a serwerem są szyfrowane. Dodatkowo wszystkie dane dotyczące karty płatniczej przetwarzane są zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami międzynarodowego certyfikatu PCI-DSS na poziomie Level 1, które zostały określone przez największe organizacje płatnicze na świecie.

Jak zrezygnować z przekazywania darowizny?

Wystarczy, że skontaktują się Państwo drogą mailową z Powiślańską Fundacja Społeczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) W razie pytań dotyczących rezygnacji prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 22 625 77 82).

Skontaktuj się

hanna porczyk kontakt

Hanna Porczyk

fundraising and communication manager

Tel: 22 625 77 82
Mob: 698 747 338
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.