Go to main menu Go to sidebar Go to content Go to footer
Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Przekaż 1,5% podatku

 

Numer KRS: 0000034996 

Dzieci skazane za niewinność

podatek 15procent

 

 

Pomóż nam zmienić wyrok

Nie tak daleko stąd, bo na Warszawskim Powiślu, mieszkają dzieci, które los skazał na biedę, zaniedbanie, głód, przemoc, a często także problemy zdrowotne i alkoholowe rodziców. Są wytykane palcami przez rówieśników, nie radzą sobie w szkole, nie mają w co się ubrać… Niektóre z nich nigdy nie były w kinie ani na pizzy, w życiu nie wyjechały nawet poza swoją dzielnicę.

Próbujemy to zmienić! Prowadzimy dla dzieci z Powiśla świetlice środowiskowe, w których nasi podopieczni mogą czuć się bezpiecznie, uczyć się, bawić i zdrowo się rozwijać. Biorą udział w zajęciach i warsztatach pod opieką socjoterapeutów i psychologów. Dostają ciepły posiłek, uczą się zwykłych i niezwykłych rzeczy, jak wiązanie sznurówek czy jazdy na rowerze. To ich drugi dom, w którym spędzają po 6 godzin dziennie.

Zapewniamy także asystę rodzinną, dzięki której rodzice naszych podopiecznych mogę otrzymać nie tylko specjalistyczną pomoc psychologiczną, ale także wsparcie w załatwianiu codziennych sprawuzyskaniu mieszkania socjalnego, wypełnieniu dokumentów, nauce umiejętności życiowych, rodzicielskich i społecznych.

Oczywiście oferujemy to wszystko bezpłatnie.

 

Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie.

Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000034996

Bo Twoje 1,5% może zmienić wyrok!


Za koncept i kreacje odpowiada pro bono agencja Plej. Dziękujemy!

 


Tu znajdziesz wszystkie informacje na temat 1,5% podatku:

 

 

1 5 procent